"Lego" "troļļo" Īlona Maska jauno kibervāģi

FOTO: Facebook/LEGO

"Tesla" vadītājs Īlons Masks - piektdien, 22. novembrī, demonstrēja jaunāko "Tesla" elektroauto, pikapu "Tesla Cybertruck". Kopš prezentācijas jaunā mašīna ir kļuvusi par interneta sensāciju gan sava izskata, gan prezentācijas laikā notikušā misēkļa dēļ. Arī kompānija "LEGO" ir piedalījusies šajā publiskajā "izsmiešanā" un asprātīgi piedāvājusi savu "kiberauto" versiju.

"LEGO" ievietoja bildi savā "Facebook" lapā, kurā redzams no "LEGO" klucīšiem salikts pelēks, četrkantīgs auto, kas pēc attēla kompozīcijas ļoti atgādina "Tesla" kiberauto publicitātes foto. 

Bildes aprakstā kompāja ir ierakstījusi: "Pikapu evolūcija ir klāt. Garantēta triecienizturība."

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka "Tesla" auto prezentācijā gadījās arī kāds misēklis, kad izrādījās, ka "necauršaujamā" spēkrata durvju stiklu iespējams sabojāt ar parastu metāla bumbu.

Automašīnas korpuss veidots no nerūsējošā tērauda sakausējuma, kas izmantots arī "SpaceX" kosmisko raķešu izgatavošanā, sacīja Masks. Demonstrācijā auto durvis tika dauzītas ar veseri, kā arī Masks norādīja uz vietu, kur tās apstādinājušas 9mm kalibra pistoles lodi.

Taču izrādās, ka mašīnas durvju logi nav ne tuvu tik izturīgi. Kad vienā no tiem ar spēku tika mesta metāla bumba, stiklam tika izdarīti pamatīgi bojājumi.

"Neizgāja cauri," Masks no situācijas izkļuva ar humoru.

Gaidāms, ka "Cybertruck" pie pircējiem nonāks 2021. gada nogalē un viena dzinēja versijas sākumcena būs 39 900 dolāru, savukārt divu dzinēju - 49 900 dolāru.. Bāzes versijā ar vienu uzlādi varēs nobraukt 400 kilometru.

Uz augšu