Ušakova un Greifāne brīdina par bēdīgi slavenā krāpnieka jaunu uzdarbošanos (6)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Par vienu no 2018. gada beigās apspriestākajiem skandāliem kļuva dziedātājas un radio balss Lienes Ušakovas stāsts par kādu donžuānu, kurš izmantoja vairāk nekā 500 sievietes krāpnieciskiem nolūkiem. Lai gan pērn skandāls norima, Ušakova brīdina par vīrieša iespējamu jaunu uzdarbošanos.

Atgādinām, ka Liene iepriekš publiski vērsās pret krāpnieku, draudot doties arī uz policiju. 

Pēc tam atklājās, ka krāpnieks ir divu bērnu tēvs, kurš precējies ar kādreiz populārā TV šova "Latvijas princese" dalībnieci, kura skandāla vidū bija stāvoklī. Pēc tam pasaulē nāca arī pāra kopīgais trešais bērns, savukārt viņš pats notikušo nožēlo un esot atgriezies pie ģimenes.

Skandāla karstumā Ušakovai pievienojās arī Greifāne, neslēpjot, ka vīrietis apkrāpis arī viņu.

Nu Ušakova vietnē "Instagram" dalījās ar jauniem ekrānuzņēmumiem, kuros redzams, kā ar kādu sievieti sarakstās it kā bēdīgi slavenais krāpnieks.

Sarakste starp abām personām notiek iepazīšanās aplikācijā "Tinder", kur vīrietis sliktā angļu valodā apgalvo, ka ir Latvijā "ietekmīga persona ar lielu biznesu", tādēļ fotogrāfijas vietnē neesot viņa, taču, lai apskatītu viņa īsto profilu, esot nepieciešams doties uz Rondalda Alpes profilu. 

Foto: Instagram/ ushakovaonair
Foto: Instagram/ ushakovaonair
Foto: Instagram/ ushakovaonair

"Iegaumējiet šo seju, pirms ejiet uz randiņu ar kādu no "Tinder"! Meitenes raksta, ka mēdz uzdoties par ārzemnieku. Esiet uzmanīgas! Lai laimīgs jaunais gads!" savā profilā rakstīja Ušakova.

Ar Ušakovas brīdinājumu dalījās arī Greifāne savā profilā, rakstot: "Haha, meitenes, no šī pa gabalu!" 

Lai gan ir iespējams, ka konkrētais profils ir viltus, kādam cilvēkam tikai uzdodoties par Alpi, abas slavenības ir pārliecinātas, ka vīrietis jau atkal uzdarbojas un cenšas apkrāpt dāmas. 

Komentāri (6)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu