Seši bērni Daugavpilī badināti, sisti ar krāsns kruķi un koka rungu. Turpina tiesāt zvērīgos vecākus

FOTO: Pixabay

Daugavpils tiesā aizstāvja darbnespējas dēļ šonedēļ atlikusi krimināllietu, kurā vecāki apsūdzēti par savu sešu bērnu sišanu, vienam no bērniem arī salaužot kāju, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško skaidroja, ka šonedēļ saistībā ar lietas dalībnieka aizstāvja darbnespēju lieta atlikta.

Paredzēts, ka nākamā tiesas sēde notiks 23. janvārī no plkst. 9.

Apsūdzētie lietā ir Nataļja un Jurijs Kovaļevski. Lieta tiesā nonāca 2017. gada 17. februārī. To skata tiesnese Jūlija Baufale.

Prokuratūras apkopotie pierādījumi liecina, ka vecāki pret saviem sešiem mazgadīgajiem bērniem pielietoja cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos, mazgadīgajiem nodarot fiziskas un psihiskas ciešanas.

2015. gada nogalē bērnu māte bērnam liedza ēdienu un dzērienu, bet, kad mazgadīgais, būdams izsalcis, bez atļaujas paņēma sev un noslēpa piena pudelīti un krūzi ķīseļa, viņa visu pārējo bērnu klātbūtnē sāka viņu lamāt un ar metāla kruķi veica vairākus sitienus pa bērna ķermeni, nodarot viņam smagus miesas bojājumus. Turpinot savas darbības, kas bija vērstas uz bērna mocīšanu, apsūdzētā tīši salauza cietušajam kāju.

Bērnam nodarītie miesas bojājumi tika slēpti.

Bērnu tēvs pielietoja fizisku vardarbību pret katru no bērniem, sitot viņiem ar koka nūju pa ķermeni. Bērnu māte vīra darbības nepārtrauca.

Uz augšu