"Lienei pilni pieci mēneši." Andris Kivičs jūsmo par sievu gaidību laikā (35)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kivičs un Skulme atgriežas Latvijā
Kivičs un Skulme atgriežas Latvijā Foto: TVNET

Latvijas skandalozākais šovbiznesa pāris Andris un Liene Kiviči gaida bērniņu. Mūziķis ir dalījies ar kadru, kurā viņa sieva Liene iemūžināta brīdī, kad "Lienei ir pilni pieci mēneši". 

"Lienei pilni pieci mēneši. Baigi nevar pateikt, ne? Nu labi, profilā var, bet no priekšas izskatās, ka tikko pēc tievēšanas kūres," fotomirkli komentē topošais tētis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Pāris gredzenus mija 2020. gada 3. janvārī.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klusi pielavījos pie vaidziņa?

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ir viens cilvēks, bez kura mūsu kāzas nebūtu notikušas. Milzīgs paldies @eldars_salvis, kurš ir ne vien neskaitāmu pasākumu galvenais producents un organizators, bet arī deju trenneris un cilvēks ar tūlīt četrām(!) augstākajām izglītībām.Cilvēks, kurš redz visu, visas mazās nianses un sīkumus. Enerģija, punktualitāte, kapitāls humoriņš un vienkārši kruts džeks. Ja Jums vajag kāzās vai uzņēmumā, vai vienalga kur kādu, kurš visu ideāli noproducēs un noorganizēs, obligāti rakstiet Eldaram. Paldies Tev, vecīt!

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mēs to izdarījām!Prozit visiem!Mīlam visus????

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Šīs ir mūziķa ceturtās, bet Lienes otrās laulības. Abiem no iepriekšējām attiecībām ir pa trīs bērniem. Andrim ir divas meitas un viens dēls, bet Lienei - trīs meitas. 

Februāra beigās kļuva zināms, ka izsoļu sludinājumu vietnē nonācis skandalozā mūziķa  sievas Lienes dzīvoklis. 

Kā liecina izsoles.ta.gov.lv mājaslapā pieejamā informācija, izsolē tiek pārdots Lienei Kivičai piederošais nekustamais īpašums Saldus ielā 18, Rīgā, un piedzinējs ir Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija. 

Pārdodamā nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 37 600 eiro, izsoles solis - 500 eiro.

Kā portāls TVNET noskaidroja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijā, ja uzturlīdzekļu izmaksa tiek veikta bez tiesas nolēmuma (administratīvā procesa ietvaros) un parādnieks nepilda Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas lēmumu, tad lēmums tiek nodots piespiedu izpildei zvērinātam tiesu izpildītājam. Parādnieka parādu un likumiskos procentus piedzīs zvērinātam tiesu izpildītājs.

Piedziņa tiks vērsta uz:

  • parādnieka jebkuru kustamo un nekustamo īpašumu;
  • parādnieka ienākumiem visas dzīves garumā, tai skaitā no mantojuma un vecuma pensijas;
  • parādnieka daļu laulāto kopmantā.

Lai Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas lēmums netiktu nodots piespiedu izpildei, parādnieks var vērsties Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijā ar iesniegumu, lūdzot noslēgt vienošanos par kārtību, kādā parādnieks veic uzturlīdzekļu un likumisko procentu maksājumus.

Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijā

Kā zināms, Lienei no laulības ar juristu Ārenu Skulmi ir trīs meitas. Pēc tam, kad skandalozais Kiviču pāris nonāca Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā, Lienes meitas ar viņu kopā nedzīvo. 

Foto: Kivičs un Skulme atgriežas Latvijā

Komentāri (35)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu