Merzļikins uz ledus atgriežas ar lielisku sniegumu uzvarā pār "Canucks"

Teicamu sniegumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pirmdien demonstrēja latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" izcīnīt uzvaru.

"Blue Jackets" ar rezultātu 2:1 viesos pieveica Vankūveras "Canucks" komandu, pārtraucot divu spēļu neveiksmju sēriju.

Merzļikins aizvadīja teicamu spēli, tiekot galā ar 26 no 27 pretinieku metieniem. Viņš atvairīja 96,3% sāncenšu raidītās ripas un izpelnījās spēles trešās spožākās zvaigznes titulu.

Vienīgo reizi Merzļikins kapitulēja trešās trešdaļas 9. minūtē, kad latvieti pārspēja Ēliass Petešons.

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem otrajā trešdaļā iemeta Ēmils Bemstrems un Ēriks Robinsons.

"Blue Jackets" ar 70 spēlēs nopelnītu 81 punktu ieņem sesto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.