Dairis Bertāns: Izskatās, ka Krievija lēmumu pieņemšanā ir atpalikusi no pārējās pasaules

Dairis Bertāns

FOTO: vtb-league.com

Latviešu basketbolistu Daira Bertāna un Jāņa Timmas pārstāvētajai Maskavas apgabala "Himki" komandai treniņu process nav apstājies, videouzrunā Latvijas Basketbola savienības (LBS) "Twitter" profilā atklāj Bertāns.

Krievijas Basketbola federācija (RFB) pirmdien pieņēma lēmumu apturēt visas basketbola sacensības valstī, tai skaitā vairāku latviešu pārstāvēto komandu dalību Vienotajā līgā. Basketbolisti laukumos neatgriezīsies ātrāk par 10.aprīli.

"Izskatās, ka Krievija nedaudz atpalikusi no pārējās pasaules lēmumu pieņemšanas ziņā. Spēles ir atceltas un nekas nenotiek, taču treniņi tāpat ir jāaizvada un jābrauc uz zāli. Tur apstākļi ir nodrošināti tādi, lai viss būtu droši. Zālē neviens cits, kurš nav komandas sastāvā, netiek ielaists, un viss tiek tīrīts un dezinficēts ik pa trim stundām," stāsta Bertāns.

Viņš aicina ievērot higiēnas prasības, uzsverot, ka šajā laikā sabiedrībai vajadzētu strādāt kā vienotai komandai.

"Lūdzu cilvēkus tiešām to ievērot. Neceļot paniku, esiet uzmanīgi un ievērojiet visus norādījumus, mazgājiet rokas. Tas tiešām ir ļoti svarīgi, lai šo vīrusu varētu apturēt un viss atgrieztos normālās sliedēs. Basketbols drīz atgriezīsies, par to es nešaubos," atzīmē Bertāns.

Vienotajā līgā "Himki" ar 18 uzvarām 19 spēlēs ieņem pirmo vietu, bet Eirolīgā latviešu pārstāvētā komanda ar 13 panākumiem 28 dueļos ir septītā, "play-off" zonā atgriežoties pirms turnīra pārtraukšanas.

Uz augšu