Strēlnieka pārstāvētā CSKA sarkanā komanda treniņspēlē zaudē kluba zilajai vienībai

Jānis Strēlnieks

FOTO: cskabasket.com

Maskavas CSKA komanda sestdien aizvadīja treniņspēli, kurā zilā komanda uzvarēja Latvijas basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvēto sarkano vienību.

Antona Judina vadītā zilā vienība bija pārāka par Andreasa Pistioļa vadīto sarkano ar rezultātu 103:72 (22:14, 37:19, 24:19, 20:20).

Strēlnieks laukumā aizvadīja 19 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta grozam garām no trīspunktu līnijas un reizi - divpunktnieku, taču realizēja abus soda metienus.

Vēl viņa rēķinā divas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas un trīs personiskās piezīmes, kā arī viena izprovocēta piezīme pretiniekam. Spēli Latvijas basketbolists noslēdza ar lietderības koeficientu mīnus četri.

Sarkanajai komandai Maiks Džeimss guva 26 punktus, bet 12 punkti un piecas kļūdas Ronam Beikeram. Zilos formastērpos spēlējošajiem basketbolistiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Darans Hiljards, Deniels Hekets pievienoja 16 punktus un piecas rezultatīvas piespēles, Johanesam Foigtmanam izdevās sakrāt "double-double" - 15 punkti un desmit rezultatīvas piespēles -, bet pa 11 punktiem guva Ivans Uhovs un Kails Hainss, kuram arī piecas atlēkušās bumbas.

Spēle tika aizvadīta slēgtā zālē, taču tajā varēja noraudzīties kluba sociālajos tīklos.

Vienotās līgas basketbolā, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) un Krievijas premjerlīgas futbolā sacensības apturētas līdz 10.aprīlim.

Uz augšu