"Iedomājieties sevi viņu vietā." Jauniete ASV ziedo sanitārās paciņas bezpajumtniekiem (2)

Apollo.lv
Cilvēks mazgā rokas.
Cilvēks mazgā rokas. Foto: Unsplash

Kāda ASV vidusskolas audzēkne Kalifornijas bezpajumtniekiem ziedojusi vairāk kā 150 sanitāro paciņu, lai palīdzētu vīrusa pandēmijas laikā. Katrā ietilpst roku dezinfekcijas līdzeklis, antibakteriālās ziepes, krēms un sejas maska, ziņo televīzijas kanāls CNN.

Piecpadsmitgadīgā Šaivija Šaha aicinājusi savus skolasbiedrus viņai pievienoties paciņu izveidē, lai šajā sarežģītajā laikā varētu atbalstīt pēc iespējas vairāk cilvēku, kuri šobrīd īpaši pakļauti riskam inficēties.

"Viņiem nav šobrīd tik ļoti nepieciešamo preču, lai uzturētu sevi tīru un izvairītos no baktērijām," Šaivija stāstīja CNN. Šādi rīkoties jaunieti iedvesmojusi Kalifornijas gubernatora Gavina Nevsoma runa. Līdz šim, apņēmīgajai studentei izdevies izsūtīt vairāk kā 150 mazbudžeta sanitāro paciņu. Tās nosūtītas uz trim dažādām patversmēm Losandželosā.

Kalifornijā vairāk kā 150 000 cilvēku nav patvēruma, visvairāk no visiem štatiem. Šaivija uztraucās, ka par viņiem šajā sociālās distancēšanās laikā aizmirsīs pavisam, tāpēc nolēmusi rīkoties. "Lielākā daļa cilvēku domā tikai par sevi un savu ģimeni," viņa atzina.

Tagad jauniete ir atvērusi labdarības fondu, lai arī citi varētu iesaistīties akcijā un palīdzēt nodrošināt pēc iespējas vairāk higiēnas preču. "Šie cilvēki dzīvo uz ielas, viņi ir neaizsargāti, tāpēc jebkāds jūsu atbalsts būs pietiekams".

Šaivija cer, ka viņa iedvesmos citus būt atsaucīgiem un palīdzēt citiem pandēmijas laikā. "Ir svarīgi, ka iesaistās visi un sniedz jebkāda veida palīdzību, kaut tikai vienam cilvēkam," jauniete turpināja, "iedomājieties sevi viņu vietā. Bez mājām, apģērba un sanitārajiem apstākļiem. Tas palīdzēs vairāk novērtēt to, kas mums pieder un varbūt mudinās ziedot citiem".

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu