Video ⟩ Par divu metru distances neievērošanu vīrietis brutāli nogrūž zemē sirmgalvi

Valsts policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību par huligānismu un miesas bojājumu tīšu nodarīšanu pensionārei Ozolniekos, portālu "Apollo" informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Viņa pastāstīja, ka piektdien, 3. martā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa likumsargi saņēma informāciju un arī video ierakstu, kas ir izplatīts sociālajās vietnēs, par kāda pagaidām nenoskaidrota vīrieša rīcību šī gada 2. martā kādā veikalā Ozolniekos, kur viņš pie norēķinu kases nogrūda zemē cienījama vecuma sievieti. 

Likumsargi ir noskaidrojoši sievietes personību un šobrīd tiek skaidroti visi notikušā apstākļi, kā arī ir ierosināta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. panta par sīko huligānismu, par ko ir paredzēts naudas sods no 70 līdz 500 eiro, kā arī pēc  167 2. panta par maznozīmīga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, par ko ir paredzēts naudas sods no 200 līdz 430 eiro.  

Valsts policija nosoda šādu rīcību un aicina cilvēkus būt iecietīgiem un izturēties citam pret citu ar cieņu.

Video kameras veikalā "Elvi", Ozolniekos, fiksējušas incidentu, kas norisinājies šodien, 3. aprīlī, īsi pēc plkst. 12, portālam TVNET atklāja uzņēmuma pārstāvji. Kāds vīrietis pie veikala kases pagrūdis sirmgalvi, kas nebija ievērojusi divu metru distanci, kā rezultātā sieviete nokritusi, portālu TVNET informēja uzņēmumā "Elvi". 

Uzņēmums jau sazinājies ar sirmgalves pārstāvjiem un noskaidrojis, ka sieviete jūtas labi un mediķu iesaiste nav nepieciešama.