Foto Ar "Tallink" kruīza kuģi no Helsinkiem pirmajā reisā Rīgā ieradās 1500 pasažieri (7)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kuģis "Silja Serenade" Rīgas Pasažieru ostā
Kuģis "Silja Serenade" Rīgas Pasažieru ostā Foto: Ieva Leiniša / LETA

Šodien ar "Tallink grupas" kuģi "Silja Serenade" pirmajā reisā Rīgā ieradās 1500 pasažieri, aģentūru LETA informēja "Tallink grupas" komunikāciju direktore Katri Linka.

Savā pirmajā reisā pa jauno pagaidu maršrutu no Helsinkiem kuģis devās vakar, 26.jūnijā, uzņemot aptuveni 1500 pasažierus, no kuriem 1200 ieradās Rīgā uz vienu dienu, lai jau šovakar dotos atpakaļ uz Helsinkiem, bet aptuveni 300 izvēlējās palikt Latvijā, lai pavadītu šeit ilgākas brīvdienas un atgrieztos vēlāk. Šorīt Rīgas ostā kuģi sveica Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Kā liecina informācija uzņēmuma mājaslapā, kuģis no Rīgas uz Helsinkiem atiet plkst.16.30. Sociālajos medijos publicētās fotogrāfijas liecina, ka iedzīvotāju interese par jauno prāmju līniju ir liela, jo ostā pulcējušies ļoti daudz cilvēku un divu metru distanci ievērot ir grūti.

Kuģis, kas parasti kursē maršrutā Helsinki-Stokholma, šovasar - jūlijā un augusta pirmajā pusē - apkalpos pagaidu maršrutu Helsinki-Rīga. Kuģis aties no Helsinkiem un Rīgas katru otro dienu, piedāvājot atpūtniekiem plašas iespējas, lai šovasar plānotu gan īsākus vienas dienas kruīzus, gan garākus ceļojumus uz Somiju un Latviju.

Foto: Kuģis "Silja Serenade" Rīgas Pasažieru ostā

"Silja Serenade" ir būvēts 1990.gadā. Tas ir 202 metrus garš, 35 metrus plats, un tam ir 14 klāji. Uz kuģa ir 986 pasažieru kajītes, un tas spēj pārvadāt līdz pat 2800 pasažieriem.

Uz kuģa ir veikti stingri drošības pasākumi, un no visiem pasažieriem tiek prasīts, lai pirms ceļojuma tie apliecinātu, ka ir veseli. Cilvēkiem ar jebkādiem slimības simptomiem ceļot ar kuģi ir aizliegts.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu