Sadzīves rakstura konflikts ar traģiskām beigām. Aizdomās par vīrieša noduršanu Naukšēnu novadā apcietināta sieviete (1)

LETA
Asinis. Ilustratīvs foto.
Asinis. Ilustratīvs foto. Foto: Edijs Pālens/LETA

Aizdomās par vīrieša noduršanu Naukšēnu novadā apcietināta sieviete, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Pirmdien, 29. jūnijā, VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Naukšēnu novadā kādā dzīvoklī atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēta sieviete.

Vaskāne stāstīja, ka pēc patlaban policijas rīcībā esošās informācijas, starp sievieti un vīrieti izcēlās sadzīves rakstura konflikts, kā rezultātā sieviete nodarīja smagus miesas bojājumus vīrietim. Vīrietim konstatētas durtas brūces. Cietušais no gūtajiem ievainojumiem mira notikuma vietā.

Skaidrojot notikuma apstākļus, aizdomās par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve, policisti aizturēja 1970. gadā dzimušo sievieti. Aizturētajai sievietei piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums, sacīja Vaskāne.

Policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas. Patlaban izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidroti precīzi nozieguma apstākļi, tostarp motīvi.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu