T 20.01.2021.

Pludmales volejbolistes Brailko/Namiķe sasniedz Pasaules tūres posma ceturtdaļfinālu

Anete Namiķe (no kreisās) un Varvara Brailko.

FOTO: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas pludmales volejbolistes Varvara Brailko un Anete Namiķe piektdien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā sasniedza Pasaules tūres vienas zvaigznes posma ceturtdaļfinālu.

Latvijas duets pamatturnīrā izlikts ar 12.numuru un grupu turnīra spēles aizvadīja D apakšgrupā.

Pirmajā spēlē Brailko/Namiķe ar 2-1 (21:17, 22:24, 15:10) uzvarēja kiprietes Zoju Konstantopolu/Manolinu Konstantinu, kurām bija piešķirts piektais numurs.

Otrajā duelī ar latvietes ar 2-0 (21:18, 21:19) pieveica Agatu Cukarelli/Džūliju Toti no Itālijas, kurām piešķirts ceturtais numurs.

Līdz ar diviem panākumiem Brailko/Namiķe D apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu un ieguva tiesības piedalīties ceturtdaļfinālā. Otrās kārtas spēles, kā arī ceturtdaļfināli tiks aizvadīti sestdien. Pusfināli un fināls gaidāms svētdien.

Kvalifikācijas turnīrā piedalījās arī Marta Ozoliņa un Luīze Skrastiņa. Sportistes, kurām kvalifikācijas turnīrā bija piešķirts septītais numurs, pārvarēja pirmo kārtu, bet soli no pamatturnīra ar 0-2 (18:21, 10:21) atzina Ungārijas dueta Dorotejas Sabo/Pannas Gjori pārākumu. Ungārietēm kvalifikācijas turnīrā bija piešķirts otrais numurs.

Turnīrs noris arī vīru konkurencē, taču neviens no Latvijas duetiem tajā nestartē.

Pēdējās spēles Pasaules tūrē tika aizvadītas martā pirms pasauli pāršalca Covid-19 radītā pandēmija. Līdz šim Latvijas pludmales volejbola pārstāvji spēles aizvadīja pašmāju čempionātā "ERGO Open 2020".

Seko Apollo arī Instagram -viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka