"Bucks" uzvar "Magic" un pārņem vadību sērijā

Jannis Adetokunbo.
Jannis Adetokunbo. Foto: AP/Scanpix

Milvoki "Bucks" komanda sestdien pārņēma vadību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā.

"Bucks" sērijas trešajā spēlē ar rezultātu 121:107 (31:23, 39:20, 29:34, 22:30) guva virsroku pār Orlando "Magic", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Milvoki komanda dominēja visu spēli un vienubrīd iekrāja 34 punktu pārsvaru. Visai nomācošā spēlē neiztika bez starpgadījumiem, jo otrajā ceturtdaļā par saķeršanos no zāles tika izraidīti Džeimss Eniss un Mārvins Viljamss.

Eniss bija "Magic" starta piecinieka vieglais uzbrucējs, un viņa izraidīšana apgrūtināja izredzes atspēlēties. Orlando komandai šobrīd dažādu iemeslu dēļ nevar palīdzēt četri basketbolisti - Džonatans Īzaks, Ārons Gordons, Maikls Kārters-Viljamss un Mo Bamba.

"Bucks" rindās rezultatīvākais bija Jannis Adetokunbo, kurš guva 35 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un veica septiņas rezultatīvas piespēles. 17 punktus un astoņas bumbas zem groziem pievienoja Kriss Midltons.

Pretiniekiem ar 24 punktiem atzīmējās Derils Ogustains, bet pa 20 punktiem guva Nikola Vučevičs un Terenss Ross.

Sērijas ceturtā spēle notiks pirmdien.

NBA sezona ar 16 komandu dalību turpinās "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando. NBA vienības pirms izslēgšanas spēlēm aizvadīja astoņus mačus, lai noskaidrotu galīgo vietu sadalījumu pirms izslēgšanas spēļu sākuma.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!