Viesturs Rudzītis komentē, kā sievietēm izdodas sevi "apčakarēt"

Apollo.lv
Viesturs Rudzītis komentē, kā sievietēm izdodas sevi "apčakarēt"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka/ Leta

"Sievietēm līdz 30 gadiem pēc maniem novērojumiem izdodas kaut kā "apčakarēt" sevi - man jau tos bērnus nemaz nevajag, man vajag, piemēram, karjeru vai man vajag izglītību vai apceļot pasauli. Bet tas jau tā īsti nepiepilda..." svētdienas vakarā, viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” šovā "Sapņu ķērājas", sacīja skandalozais psihoterapeits Viesturs Rudzītis. 

Dāmas – Una Ulme, Liene Stepena, Grēta Peide un Ieva Adamss viņu bija aicinājušas raidījuma studijā, lai diskutētu par tik aktuālu tēmu kā sievišķīgas atkarības un to, kur tad īsti sievietei meklēt dzīves piepildījumu.

Viesturs Rudzītis ir pārliecināts, ka sievietes slīgšana atkarībās meklējama viņas nespējā izprast savu pamatuzdevumu - laist pasaulē bērnus un nodarboties ar viņu labklājību.

Bērni, vīrietis, kurš nes mājās mamutu, un sekss pēc Viestura domām ir simboliskie "trīs vaļi", kas sievietei sniedz dzīves piepildījumu.

Tāpat Rudzītis ir pārliecināts, ka katrā sievietē mīt “dieviete,” kura ik palaikam ir jāpalutina ar dažādām dāvanām jeb ziedojumiem.

Turklāt tos var gan sieviete sarūpēt sev pati, gan ļaut sevi iepriecināt vīrietim.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu