C 21.01.2021.

Krievijas blogera draudzene mirst tiešraides laikā, bet viņš turpina filmēt notiekošo

Krievijas blogeris Staņislavs Rešetņikovs (30), plašāk pazīstams ar vārdu Reeflay, konstatēdams, ka nomirusi viņa draudzene, turpināja interneta tiešraidi. 

Krievu blogeris Staņislavs Rešetņikovs pamatīgi sastrīdējās ar savu draudzeni Valentīnu, kura bija stāvoklī. Tas noticis tiešraides laikā - vienubrīd viņš pat Valentīnai iesitis.

Pēc strīda viņš grūtnieci, tērpušos vien apakšveļā, izdzina uz balkona. Kad blogeris no rīta pamodies, draudzene jau bijusi mirusi. Tad viņš sievieti burtiski ievilcis istabā.

Vēlāk gan izrādījās, ka meitene par grūtniecību ir melojusi. 

Jāatzīmē, ka viss notikušais tika pārraidīts tiešraidē. Sākumā pats blogeris mēģināja atgriezt Valentīnu pie dzīvības, un tad, kad viņam tas neizdevās, viņš izsauca ātro palīdzību. Ieradušies ārsti konstatēja meitenes nāvi.

"Viņa bija mana labākā draudzene," norādīja blogeris.

Tiešraide no traģēdijas vietas tika pārtraukta tikai pēc policijas ierašanās. Likumsargi lūdza blogeri izslēgt kameru.

Bojāgājusī Valentīna bija mazpazīstama blogere. Iepriekš viņa sociālajos tīklos paziņoja, ka ir stāvoklī, tomēr šī situācija netraucēja Valentīnai traģēdijas priekšvakarā malkot alkoholiskos dzērienus.

Pāra fani joprojām netic, ka Valentīna ir mirusi. Viņuprāt, šī situācija tikusi iestudēta un Staņislavs un Valentīna apzināti nospēlējuši traģisku stāstu, kā arī nolīguši dalībniekus, kuri nospēlēja ātrās palīdzības un policijas darbiniekus. 

Blogerim jau sen ir bijusi skandaloza reputācija. Iepriekš viņš atkārtoti apvainojis sievietes, kāvies ar to pašu Valentīnu, meitene uzbrukuma dēļ pat draudējusi blogerim ar nazi un saukusi policiju. Pāris savas attiecību skandalozās sastāvdaļas pārraidīja sociālajos tīklos. 

Policija un ārsti noteikuši jaunās meitenes nāves cēloni. 

"Nopratināšanas laikā Rešetņikovs noliedza savu līdzdalību 27 gadus vecās draudzenes nāvē. Viņš teica, ka meitene lieto narkotikas," sacīja likumsargi.

5

Pirmā pārbaude atklāja, ka Valentīna neilgi pirms nāves lietoja mefedronu, amfetamīnu un marihuānu. Meitenes sirds apstājusies toksiskās saindēšanās dēļ.

"Izmeklēšanā tiek apsvērtas trīs nāves versijas: narkotiku pārdozēšana, vēdera trauma, kas izraisīja iekšējo orgānu bojājumus, un nāve no hipotermijas," žurnālistiem sacīja eksperti.

Redaktors iesaka