Sniega un apledojuma dēļ šorīt lielākajā daļā Latvijas apgrūtināta braukšana

Gājēju pāreja atkusnī. Ilustratīvs foto

FOTO: Zane Bitere/LETA

Sniega un apledojuma dēļ Otro Ziemassvētku rītā lielākajā daļā Latvijas ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.

Braukšanas apstākļi ir apmierinoši vienīgi pa Bauskas šoseju no Dimzukalna līdz Lietuvas robežai, kā arī pa vairākiem ceļiem Kurzemes vidienē un dienvidrietumu daļā.

Kā norāda LVC, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, slidenie un sniegotie ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 167 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Ceļu uzturētāji aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem ikviens tiek aicināts informēt LVC, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!