Merzļikins četrās minūtēs ielaiž trīs vārtus; "Blue Jackets" otrreiz piekāpjas "Predators"

Pirmo spēli jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) aizvadīja Elvis Merzļikins, kuram neveiksmīgs mačs Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos.

"Blue Jackets" hokejisti ar rezultātu 2:5 viesos piekāpās Nešvilas "Predators", piedzīvojot otro zaudējumu sezonas divās spēlēs.

Merzļikins atvairīja 28 no 33 pretinieku metieniem jeb 84,8% raidījumu pa viņa vārtiem.

Neveiksmīgi "Blue Jackets" un Merzļikinam izvērsās trešās trešdaļas otrā puse, kad nepilnu piecu minūšu laikā "Predators" komanda guva trīs bezatbildes vārtus, rezultātam kļūstot 5:2.

Par spēles spožāko zvaigzni nosauca Bredu Ričardsonu, kura kontā uzvaras vārti un uzvarēti deviņi no 16 iemetieniem.

Arī sezonas atklāšanas mačā Kolumbusa tikās ar "Predators", kurai piekāpās ar 1:3. Tajā spēlē "Blue Jackets" vārtus sargāja Jonass Korpisalo.

Zaudējumu piedzīvoja arī Rūdolfa Balcera jaunā komanda Sanhosē "Sharks", kas ar 3:5 atzina Arizonas "Coyotes" pārākumu.

Latvijas uzbrucējs palika ārpus pieteikuma.

NHL regulārajā čempionātā šosezon paredzētas 56 spēles ierasto 82 vietā. Tas noslēgsies 8. maijā, kad kļūs zināmas visas Stenlija kausa izcīņas dalībnieces.