P 12.04.2021.

Saturieties! Zodiaka zīmes, no kurām izšķirties ir īsta elle

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Johnstocker Production/Shutterstock.com

Šķiršanās vienmēr ir sāpīga, skumja un nepatīkama, taču ir cilvēki, kas visu īpaši ņem pie sirds. Pēc astrologu domām, attiecību pārtraukšana ar noteiktu Zodiaka zīmju pārstāvjiem ir īstākā elle, vēsta portāls "Rus TVNET". 

Vērsis

Spītīgas noskaņas un piederības izjūtas kombinācija padara Vērsi par briesmīgiem bijušajiem. Vai esat skatījies filmas, kur pamesta meitene vai sieva stāv ar nazi aiz galvenā varoņa muguras? Tādu šķiršanos var sagaidīt no Vērša. Ja jūs nepiederat viņam, jūs nepiederat nevienam.

Dvīņi

Sākumā šķiet, ka šķiršanās no Dvīņiem norisinās normāli un bez pārmērīgas drāmas, bet pēc tam pēkšņi no nekurienes parādās viņu "ļaunais dubultnieks", apsēsts ar vēlmi atriebties un parādīt, cik briesmīgu kļūdu jūs pieļāvāt, zaudējot šo cilvēku.

Vēzis

Atšķirībā no citām Zodiaka zīmēm šajā sarakstā Vēžiem nav ļaunu nodomu - viņi šajā sarakstā nokļuva pārmērīgās jutības dēļ. Tas nozīmē tikai to, ka Vēzis ar rūgtām asarām sēros par šķiršanos.

Lauva

Lauvas varētu būt salīdzinoši normāli bijušie, ja viņi nebūtu tik vērsti uz sevi. Viņiem ir ļoti augsta pašcieņa, tāpēc viņi nevar saprast, kā jūs pat atļāvāties šķirties no viņiem. Lauva ir visas pasaules karotājs, uzvarētājs un valdnieks, ir liels gods būt viņa sabiedrībā, un jūs esat tikai nenozīmīga persona, kuru viņš izvilka no pūļa un padarīja par zvaigzni.

Svari

Svaru šķiršanās elle motivē viņu spēju izmantot jebkuru situāciju savā labā. Viņi ir ļoti augstprātīgi, tāpēc nevilcināsies ķerties pie jebkura ieroča, arī atmiņām, lai pārliecinātu jūs, ka pie visa ir vainīgi nevis viņi, bet jūs.

Zivis

Pēc šķiršanās no Zivīm, jūs varat aizmirst par draudzīgām attiecībām, saziņu un to, ka nejaušas tikšanās laikā kaut kur pilsētā cilvēks, kurš dzimis zem šīs zīmes, izturēsies samērā normāli. Nē! Jūs jutīsieties kā sliktākais cilvēks pasaulē.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!