P 12.04.2021.

VIDEO ⟩ Vaits otrajā cīņā atriebjas par iepriekšējo zaudējumu un nokautē Povetkinu

Lielbritānijas smagā svara bokseris Dilians Vaits sestdien atbildes cīņā uzvarēja Aleksandru Povetkinu un ieguva Pasaules Boksa padomes (WBC) pagaidu čempiona jostu.

32 gadus vecais Vaits sestdien Gibraltārā 500 līdzjutēju klātbūtnē ceturtajā raundā uz ringa dēļiem noguldīja Povetkinu.

Abi bokseri savā starpā tikās pagājušajā augustā. Arī toreiz Vaitam izdevās nokautēt Povetkinu, kurš tiesneša skaitīšanu līdz desmit dzirdēja divas reizes, bet piektajā raundā atkopās un noguldīja pašu Vaitu.

Pēc uzvaras otrajā savstarpējā cīņā Vaits paziņoja, ka viņš ir nopelnījis iespēju ringā tikties ar drīzumā gaidāmās cīņas Entonijs Džošua - Taisons Fjūrijs uzvarētāju.

"Man žēl, ka cīņu nenoslēdzu jau pirmajā raundā," pēc uzvaras teica Vaits. "Pretinieks ir sīksts vīrs, bet jutu, ka varu viņu noguldīt ātrāk."

"Ticu, ka varu pārspēt ikvienu. Vēlos iegūt pasaules čempiona titulu," nākotnes plānus atklāja Vaits.

Vaits karjeras laikā svinējis 28 uzvaras, no kurām 18 noslēgušās ar nokautu. Viņš arī piedzīvojis divus zaudējumus - pagājušajā gadā pret Povetkinu un 2015.gadā pret britu Džošua.

Tikmēr 41 gadu vecais Povetkins karjeras laikā uzvarējis 36 reizes, no kurām 25 ar nokautu. Trīsreiz bokseris piedzīvojis zaudējumu, kā arī reizi cīnījies neizšķirti. Karjeras laikā Povetkins zaudējis Džošua un titulētajam ukrainim Vladimiram Kļičko.