VIDEO "Twitter" lietotāji "apēd" Vācijas uzbrucēju par teju simtprocentīgas iespējas izniekošanu

Timo Verners
Timo Verners Foto: AP/ Scanpix

Sportā ir teiciens, ka simtprocentīgas ir tikai iespējas, kad bumba vai ripa patiešām lido vārtos. To aizvadītajā Pasaules kausa kvalifikācijas mačā apliecināja Vācijas izlases uzbrucējs Timo Verners, izniekojot lielisku vārtu gūšanas iespēju. Protams, "Twitter" lietotājiem bija, ko teikt.

Vācija aizvadītajā Pasaules kausa kvalifikācijas mačā piedzīvoja zaudējumu pret Melnkalnes izlasi ar rezultātu 1:2. Šī vāciešiem Pasaules kausa kvalifikācijas ciklu spēlēs bija pirmā neveiksme kopš 2001. gada, kad tika piedzīvots zaudējums pret Angliju.

Spēles 80. minūtē, kad rezultāts bija 1:1 lieliska iespēja gūt vārtus pavērās Vācijas uzbrucējam Timo Verneram, tomēr viņš šajā situācijā vārtus gūt nespēja un pēc piecām minūtēm otrā laukuma galā nostrādāja cits mūžsenais sporta izteiciens - neiesit tu, iesitīs tev...