VIDEO ⟩ Kašers Samantai Tīnai dzimšanas dienā sagādājis elpu aizraujošu pārsteigumu

Marta beigās talantīgā dziedātāja Samanta Tīna svin jubileju un, lai arī “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem Eirovīzijas zvaigzne atklājusi, ka šo dienu nebija plānojusi kā īpaši atzīmēt, viņai tik sarūpēts elpu aizraujošs pārsteigums. 

Par to parūpējās dziedātājas draugi – Kašers un Jānis - kuri taisni Samantas dzimšanas dienā viņu izvizināja gaiši zilā kadiljaka kabrioletā. Puiši draudzenei piezvanīja un mudināja sapucēties baltas krāsas apģērbā un iznākt savas mājas pagalmā, kur viņu jau gaidīja balti baloni un glaunais limuzīns – gatavs doties ceļā pa Rīgas ielām.

“Brauciens bija fantastisks. Tiešā vārda nozīmē. Kašers un Jānis teica, ka vajag izvēdināt galvu un es arī izvēdināju galvu. Auksts nebija, bet es biju tik emocionāli priecīga un pārsteigta un tik sajūsmināta, ka man bija pat vienalga – ārā ir silts vai auksts. Bija tik superīgi!” jūsmo dziedātāja, kura brauciena laikā brīžiem esot sajutusies kā kāzās - jo redzot eleganto izbraucienu, balti tērpto dziedātāju un plīvojošos balonus, pārējie autovadītāji steiguši signalizēt, pretim saņemot arī sveicienu no Samantas.

“Tiešām forši, ka tevi sveic visa Rīga,” saka Samanta un izbrauciena laikā neslēpj emocijas – ak dievs, vot tā, mīļie, ir dzīve! Jei bogu!”