Lielbritānijā sieviete plāno apprecēt 93 gadus vecu lustru

Patiesai mīlestībai nav robežu! Lielbritānijā kāda sieviete vēlas oficiāli noformēt savas attiecības ar Vācijā ražotu lustru, vēsta portāls "Mirror".

Amandai Libertijai piemīt objektofilija - mīlestības izjušana un romantisku attiecību veidošana ar nedzīviem priekšmetiem. Nesen sieviete tika uzaicināta uz interviju, kurā vairāk pastāstīja par savām attiecībām ar priekšmetiem.

"Es tos neuzskatu par nedzīviem priekšmetiem, kā to dara lielākā daļa cilvēku. Ir tāds termins - animisms, tas ir biežāk sastopams Japānā, tas ir tad, kad cilvēki sajūt objekta enerģiju. Tas nav tikai nedzīvs priekšmets, tam ir enerģija, ko varat atklāt. Tas notiek laika gaitā," sacīja Amanda.

Amanda paskaidroja, kā viņa pirmo reizi iemīlējusies bungu komplektā un tagad plāno apprecēties ar Vācijā ražotu lustru ar nosaukumu Luminere. 

11

"Es ilgi nesapratu, kāpēc es izjūtu jūtas pret priekšmetiem, bet pieņēmu sevi tādu, kāda esmu. Arī tagad to ir grūti izskaidrot, jo es nezinu, kāpēc es iemīlu priekšmetus, es to nevaru izskaidrot. Es vēlos, lai visi citi to vienkārši pieņemtu un būtu laimīgi, jo tas man liek justies laimīgai un apmierinātai," sacīja Amanda.

Atzīstot, ka objektofilija dažiem ir grūti saprotama koncepcija, Amanda to salīdzināja ar veidu, kādā daži cilvēki redz vai sajūt kristālu enerģiju.

Amanda sīkāk pastāstīja, kāpēc nolēmusi apprecēties ar lustru. Pirms gadiem, Vācijā ieraudzījusi gandrīz 100 gadus veco lustru, Amanda divas nedēļas to nav varējusi izmest no galvas, un galu galā viņa lika preci atgādāt no Vācijas.

"Kad es saku, ka vēlos laulību ar lustru, es nedomāju to salīdzināt ar citu cilvēku laulībām. Tā drīzāk ir apņemšanās, tikai manas mīlestības izpausme un svētki," piebilda Amanda.

11

Neskatoties uz to, ka daži Amandas draugi un radi nevar īsti saprast viņas emocionālo saistību ar objektiem, galu galā viņi ir laimīgi, ka viņa ir laimīga.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!