Putnis apstrīd lēmumu par izslēgšanu no partijas "Progresīvie" (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Roberts Putnis.
Roberts Putnis. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pēc izslēgšanas no partijas "Progresīvie" tās dibinātājs, bijušais ģenerālsekretārs un priekšsēdētājs Roberts Putnis publiski paudis savu neapmierinātību un apstrīdējis valdes lēmumu izslēgt viņu no organizācijas.

To viņš paudis platformā "Kamielis.lv". Vietnes nosaukums izmantots, ironizējot par Putņa situāciju attiecībās ar paša iepriekš izveidoto un vadīto partiju, kurai nu viņam esot "jāpierāda, ka viņš neesot kamielis".

Putnis norāda uz pārkāpumiem partijas valdes lēmumā un partijas publiskajā komunikācijā. Saskaņā ar bijušā politiķa pausto, viņš laika gaitā "multimediāli, daļās un soli pa solim" pamatos, kāpēc viņa izslēgšana no partijas ir bijusi "negaidīta un aizmuguriska", kā arī analizēs "atsevišķus lēmuma prettiesiskos aspektus".

Putnis uzsver, ka viņam neesot citas iespējas savu tiesību aizsardzībai.

Kā ziņots, "Progresīvo" valde izskatīja biedru iesniegumu ar lūgumu lemt par tās bijušā priekšsēdētāja Putņa izslēgšanu no partijas, kas arī tika atbalstīts, aģentūru LETA informēja partijas ģenerālsekretāre Lelde Vaivode.

Biedru iesniegums bija par Putņa izteikumiem publiskajā telpā, "graujot partijas reputāciju, par nomelnošanu un centieniem kaitēt partijas nākotnei". Partijas statūti arī paredz, ka biedra pienākumos ir "neveikt tādas darbības, kas var negatīvi ietekmēt partijas vai citu biedru reputāciju", teikts partijas paziņojumā.

"Putnis nav bijis aktīvs partijas dzīvē jau ilgāku laiku - gadu, divus. Izsakām nožēlu, ka viņš nevis vispirms sazinājās ar valdi un biedriem, lai paustu savas pārdomas un kritiku, bet izvēlējās publisku platformu. Vienmēr esam novērtējuši Roberta redzējumu un skatu no malas, taču Putnim, kā katram partijas biedram, ir arī pienākumi," uzskata partijas valdes līdzpriekšsēdētājs Edmunds Cepurītis.

"Progresīvie" norāda, ka jau iepriekš Putnis savos izteikumos un rīcībā ir bijis aizskarošs gan individuāli pret partijas biedriem, gan arī pret partijas darbību.

Savukārt Putnis uzskata, ka no partijas izslēgts negaidīti un aizmuguriski.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu