Māra Upmane-Holšteine ar vīru sirsnīgi atzīmē 13. kāzu gadadienu

Pirms 13 gadiem gredzenus mija grupas "Astro'n'out" līdere Māra Upmane-Holšteine un mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis, plašāk pazīstams kā Goran Gora.

Pāris savā 13. kāzu gadadienā publiskoja sirsnīgas fotogrāfijas, kurās abi, maigi pieglaudušies viens otram, sēž uz segas zālē. Pirms neilga laika Māra Upmane-Holšteine pastāstīja, kā iepazinās ar vīru. 

"Visi vienmēr domā, ka mēs satikāmies kaut kāda beksteidžā, nē – mēs satikāmies "kapu kopšanas" nometnē un skrubinājām krustiņus no sūnām," stāstīja Māra.

Nometnē tolaik satikušies jaunieši no dažādām pasaules valstīm un tā kā atmosfēra bijusi ļoti sirsnīga, vairāku dalībnieku vidū uzplaukušas arī romantiskas jūtas. "Mēs nebijām vienīgais pārītis, bet bijām vienīgais pārītis, kas aizbrauca kopā uz vienu valsti. Un tajā brīdī es domāju – tas ir neticami, tas ir kolosāli!" atcerējās dziedātāja.

Tiesa, abi tolaik esot bijuši tik jauni, ka ātri vien attiecības "sabojājuši" un ilgu laiku viens ar otru nav pat runājuši. Taču pēc tam spējuši atkal atrast ceļu vienam pie otra un baudīt laimīgu ģimenes dzīvi.

Jānis un Māra apprecējās 2008. gadā un ir vecāki trīs atvasēm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goran Gora (@goran.gora)

Redaktors iesaka