"Barcelona" Čempionu līgas sezonu sāk ar "sauso" zaudējumu pret "Bayern"

FC "Barcelona" spēlētāji
FC "Barcelona" spēlētāji Foto: AP/Scanpix

Katalonijas futbola gigants FC "Barcelona" otrdien, 14. septembrī, UEFA Čempionu līgas sezonu sāka ar zaudējumu Minhenes "Bayern" futbolistiem.

E grupas mačā "Barcelona" piekāpās Minhenes "Bayern" ar 0:3 (0:1).

Divus vārtus viesu labā guva Roberts Levandovskis (56. un 85.minūtē), bet uzvaras vārti 34.minūtē Tomasa Millera kontā.

Otrā grupas spēlēs Kijevas "Dinamo" mājās spēlēja 0:0 ar Lisabonas "Benfica".

Kijevā mājinieki mača trešajā kompensācijas minūtē guva vārtus, taču Mikolam Šaparenko video atkārtojumā tika fiksēta aizmugure.

H grupā uzvaru svinēja abi superklubi - Londonas "Chelsea" un Turīnas "Juventus".

"Chelsea" savā laukumā ar 1:0 (0:0) pieveica Sanktpēterburgas "Zeņit", vienīgos vārtus 69.minūtē gūstot Romelu Lukaku.

Savukārt turīnieši viesos ar 3:0 (3:0) sagrāva "Riga" pāridarītāju "Malmo".

Vārtus guva Alekss Sandru 23.minūtē, Paulo Divala ar 11 metru soda sitienu 45.minūtē un Alvaro Morata minūti vēlāk.

G grupā arī otrā dienas spēle beidzās neizšķirti, Vilnēvā d'Askā bez vārtu guvuma spēlējot "Lille" un Vācijas "VfL Wolfsburg".

Jau zinots, ka agrajā spēlē G grupā "Sevilla" spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Salzburg".

Visbeidzot F grupā Viljarealā mačā starp "Villarreal" un Bergāmo "Atalanta" tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts - 2:2 (1:1).

Uz Remo Freilera rezultatīvu sitienu sestajā minūtē mājinieki atbildēja ar Manu Trigerosa raidījumu 39.minūtē.

Otrajā puslaikā mājinieki 73.minūtē izvirzījās vadībā ar Arnauta Danjumas sitienu, bet desmit minūtes vēlāk "Atalanta" panāca neizšķirtu pēc Robina Gozensa sitiena.

84.minūtē mājinieki palika mazākumā pēc tam, kad otru dzelteno kartīti spēlē nopelnīja Fransiss Kokelēns, taču rezultātu tas vairs neietekmēja.

Jau ziņots, ka otrā F grupas spēlē "Bern" pārspēja "United" ar 2:1 (0:1).

Agrāk ziņots, ka Latvijas futbola klubs "Riga" Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 1:2 piekāpās Zviedrijas čempionei "Malmo".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas, no kurām daļa ir pārvarējusi četras kvalifikācijas kārtas.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".