ASV video straumēšanas serviss "HBO Max" 2022. gadā ienāks Latvijā

Apollo.lv
Foto: AFM Visuals/Shutterstock.com

Video straumēšanas serviss "HBO Max" šodien (6. oktobrī) nāca klajā ar paziņojumu, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā sāks darbību 27 teritorijās. 2022. gadā tas notiks septiņās jaunās valstīs (līdztekus divdesmit jau apstiprinātajām valstīm) – Nīderlandē, Turcijā, Grieķijā, Islandē, Igaunijā, Lietuvā un arī Latvijā.

"HBO Max" pirmo reizi Eiropā apvieno vienuviet tādus populārus izklaides zīmolus kā "Warner Bros", HBO, DC, "Cartoon Network" un "Max Originals".

"Warner Bros" filmas šogad Skandināvijā un nākamgad Spānijā, Portugālē, Nīderlandē, Grieķijā, Islandē, Centrālajā un Austrumeiropā būs pieejamas "HBO Max" jau 45 dienas pēc laišanas klajā kinoteātros.

"HBO Max" klientus gaida izdevīgs piedāvājums – Skandināvijā samazināta mēneša abonēšanas maksa, Spānijā tā saglabājas līdzšinējā apjomā, bet jaunie klienti saņems gada abonementu par astoņu mēnešu abonēšanas maksu.

Šodien, 6. oktobrī, virtuālajā vidē noritējis atklāšanas pasākums, kurā paziņoti visi jaunumi.

"HBO Max" ziņo, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā pakalpojumi būs pieejami klientiem 27 teritorijās. Vispirms – 2021. gada 26. oktobrī – "HBO Max" sāks darbību Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Spānijā un Andorā, bet 2022. gadā – Centrālajā, Austrumeiropā un Portugālē.

Nākamajā gadā "HBO Max" nāks klajā vēl septiņās valstīs – Nīderlandē, Turcijā, Grieķijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Par godu atklāšanas pasākumam laists klajā pirmais "Pūķa nama" ("House of the Dragon") reklāmas rullītis līdz ar ekskluzīvu ieskatu seriāla "Succession" trešajā sezonā un seriālā "Peacemaker". Sāra Džesika Pārkere svinīgi paziņojusi, ka decembrī debitēs seriāls " And Just Like That…"

""HBO Max" ierodas Eiropā, piedāvājot simtgades labākās filmas un seriālus no "Warner Bros", "HBO", "Max Originals", "DC" un "Cartoon Network" apcirkņiem," stāsta Johanness Lārčers, "HBO Max International" vadītājs.

"No "Dziedot lietū" un "Matriksa" līdz "Troņu spēlēm" un "Slepkavībai Īsttaunā"... – mūsuprāt, ikviens no ģimenes mūsu klāstā atradīs kaut ko sev piemērotu un baudāmu. Drīz "HBO Max" darbosies jau 27 valstīs Eiropā un 67 valstīs visā pasaulē. Turklāt tas vēl nav viss. Līdz 2026. gadam mēs plānojam piedāvāt pakalpojumus 190 teritorijās."

"HBO Max" abonementiem būs pievilcīgas cenas – gada abonements būs astoņu mēnešu cenā, ļaujot ietaupīt vairāk nekā 30 procentus. Spānijā un Somijā mēneša abonementa cena tiks samazināta līdz aptuveni 5,99 eiro. Arī Skandināvijā mēneša abonementa cena būs samazināta, bet pašreizējā atlaide Spānijā tiks saglabāta arī turpmāk. Pirms pakalpojumu ieviešanas 26. oktobrī izdevīgu piedāvājumu saņems jaunie klienti.

"Mēs izklaidējam fanus Eiropā jau kopš mūsu pirmā "HBO" kanāla ieviešanas Ungārijā tālajā 1991. gadā. Eiropas kontinentā mēs nodrošinām straumēšanu savās "HBO" zīmola platformās jau vairāk nekā desmit gadus. "HBO Max" iezīmē jauna pakalpojuma ieviešanu. Tas pacels esošo izklaidi jaunā līmenī, sniedzot uzlabotu skatīšanās pieredzi un daudz plašāku satura klāstu par ļoti pievilcīgu cenu. Mēs priecājamies, ka Eiropas klientiem būs iespēja baudīt "HBO Max"," komentē Kristīna Sulebaka, zīmola vadītāja Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

"HBO Max" piedāvās ne tikai populārāko izklaidi no ASV, bet arī sniegs iespēju stundām ilgi baudīt Eiropas labāko satura veidotāju darbus "Max Original" paspārnē.

Saturs būs skatāms dažādās ierīcēs ar vairāku izplatīšanas partneru starpniecību, kā arī datorā, tīmekļa vietnē. Norēķināties būs iespējams ar lielāko apmaksas partneru starpniecību, piemēram, VISA, Mastercard un PayPal.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu