Pļaviņš/Točs piedzīvo zaudējumu arī otrajā Pasaules tūres finālturnīra spēlē

LETA
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ceturtdien, 7. oktobrī, zaudējumu piedzīvoja arī Pasaules tūres finālturnīra otrajā spēlē.

Latvieši ar rezultātu 0-2 (16:21, 18:21) piekāpās itāļiem Daniēlem Lupo un Paolo Nikolai.

Pļaviņš/Točs, kuri sacensībās piedalās ar īpašo ielūgumu un kuri pasaules rangā ir viszemāk no desmit pāriem, turnīrā izsēti ar desmito numuru. Savukārt itāļi ar mājinieku tiesībām izsēti ar pirmo numuru.

Ja pirmo setu Latvijas duets visu bija iedzinējos, tad otrajā viņa lielākoties bija priekšā. Tiesa, seta beigās itāļi, lielākoties pateicoties veiksmīgai spēlei pie tīkla un latviešu kļūdām, guva četrus bezatbildes punktus un liedza Pļaviņam/Točam panākt trešo setu.

Pērn Pļaviņš/Točs ar Lupo/Nikolai tikās Eiropas čempionāta astotdaļfinālā, kur cieta zaudējumu divos setos.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas sportisti ar rezultātu 0-2 (19:21, 16:21) cieta neveiksmi pret amerikāņiem Džeiku Gibu un Teileru Krebu, kuri saņēmuši ceturto numuru. Latvijas duets ir vienīgais A grupā, kas nav ticis pie uzvarām.

Ceturtdien plkst.23.30 latvieši tiksies ar Ondržeju Perušiču un Davidu Šveineru no Čehijas (5.), ar kuriem bija jātiekas gan Tokijas olimpiskajās spēlēs, gan Eiropas čempionātā. Piektdien notiks Latvijas dueta pēdējais grupas mačs ar nīderlandiešiem Stēfenu van de Feldi un Kristiānu Vārenhorstu (8.).

Otrā grupā sacenšas olimpiskie čempioni no Norvēģijas Annešs Mūls/Kristians Sērums (3.), Kataras pāris Čerifs Junuss/Ahmeds Tidžans (2.), nīderlandieši Aleksandrs Brouvers/Roberts Mēvsens (6.), krievi Iļja Ļešukovs/Konstantīns Semjonovs (7.) un mājinieki Adrians Karambula un Enriko Rosi (9.).

Abu grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs pusfinālā, bet otro un trešo vietu ieguvēji ceturtdaļfinālā cīnīsies par divām ceļazīmēm uz pusfinālu. Divu pēdējo vietu ieguvējiem grupās sacensības būs beigušās.

Pirms diviem gadiem turnīrā uzvarēja Krievijas Olimpiskās komitejas pārstāvji olimpiskie vicečempioni Vjačeslavs Krasiļņikovs un Oļegs Stojanovskis.

Vienlaicīgi notiks arī turnīrs sievietēm, kurā Latvija nav pārstāvēta.

Pasaules tūres fināls Sardīnijā norisināsies līdz 10.oktobrim.

Jau ziņots, ka tas būs Latvijas dueta pēdējais kopīgais starts.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu