C, 30.11.2023.

VIDEO ⟩ Likumsargi aptur iereibušu autovadītāju, tostarp atrod narkotiskās vielas

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Rīgā policijas suns pie kāda autovadītāja atradis iepakojumus, kuros, iespējams, bijušas narkotikas, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

11. oktobra vakarā policija saņēma informāciju, ka pa Raiņa bulvāri pārvietojas automašīna "Mercedes Benz", kuras vadītājs, iespējams, ir reibumā. Jau pēc pāris minūtēm likumsargi pamanīja minēto transportlīdzekli 13.janvāra ielā.

Sarunas laikā ar policistiem automašīnas vadītāja runas veids un kustības liecināja par to, ka viņš, iespējams, ir reibumā.

1997. gadā dzimušajam šoferim veikta alkohola pārbaude izelpojamajā gaisā, taču alkohola reibums netika konstatēts. Tāpat transportlīdzeklī atradās pasažieris, kura uzvedība bija līdzīga šofera uzvedībai, tādēļ pieņemts lēmums abus vīriešus nogādāt narkotiku ekspertīzes veikšanai.

Tāpat uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas kinologi ar dienesta suni, lai rūpīgi pārmeklētu "Mercedes Benz". Pārbaudes laikā dienesta suns Narko norādīja uz melnu rokas somu, kura atradās uz transportlīdzekļa aizmugurējā sēdekļa.

Apskates laikā tika konstatēts, ka somā atrodas dažādas tabletes un caurspīdīgs plastmasas iepakojums, kurā bija nezināmas izcelsmes viela.

Par notikušo sākti vairāki administratīvā pārkāpuma procesi - par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu, par iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu atrodoties reibumā un par narkotisko vielu lietošanu.

Patlaban tiek veiktas ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzu tablešu un nezināmās vielas izcelsmi, un daudzumu, kā arī to, vai abi vīrieši ir bijuši narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Video: Likumsargi aptur iereibušu autovadītāju; kinologs ar dienesta suni atrod narkotiskās vielas

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu