Visā Latvijā izsludināts dzeltenais brīdinājums par gaidāmo sniegu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: LETA

Naktī no 22. novembra uz 23. novembri Latvijas teritoriju šķērsos nokrišņu zona, daudzviet gaidāms slapjš sniegs un sniegs, austrumu rajonos snigšana turpināsies arī dienā. No rīta teritorijas lielākajā daļā būs izveidojusies 1-4 cm bieza sniega kārta. Dienā valsts rietumu daļā gaidāms arī lietus un sniega sega pakāpeniski kusīs. Snigšanas laikā redzamība brīžiem pasliktināsies līdz 1-2 km, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Naktī gaidāms mākoņains laiks, debesis vietām skaidrosies. No nakts vidus Latviju no rietumiem šķērsos nokrišņu zona - gaidāms sniegs un slapjš sniegs, Kurzemē arī lietus.

Teritorijas lielākajā daļā izveidosies sniega sega, no rīta vietām tās biezums var sasniegt 5 cm.

Autovadītājiem jābūt piesardzīgiem - ceļi būs slideni, kā arī brīžiem nokrišņu laikā pasliktināsies redzamība.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, no nakts vidus piekrastē tas būs mēreni stiprs un brāzmās sasniegs 15-19 m/s. Gaisa temperatūra būs +1…-4° robežās, jūras piekrastē līdz +4°.

Rīgā lielākoties mākoņains laiks, nakts otrajā pusē sagaidāms sniegs, slapjš sniegs, no rīta sniega segas biezums sasniegs 2-4 cm.

Ceļi un ietves būs slideni, kā arī nokrišņu laikā gaidāma pasliktināta redzamība. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, un gaisa temperatūra būs ap 0°.