Indrašis un "Admiral" piedzīvo zaudējumu; Rihards Bukarts paliek ārpus pieteikuma

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: hcadmiral.ru

Pirmdien, 27. decembrī, zaudējumu piedzīvoja Mika Indraša un Riharda Bukarta pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Vladivostokas "Admiral".

"Admiral" vienība savā laukumā ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) atzina Ņižņekamskas "Ņeftehimik" komandas pārākumu.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un septiņas sekundes, metienus vārtu rāmī neizpildīja, veica vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienīgajā iemetienā un nopelnīja divas soda minūtes.

Cits Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts "Admiral" pieteikumā šajā mačā nebija.

Uzvarētāju labā vārtus guva Vjačeslavs Ļeščenko, Mihails Sidorovs, Jevgēņijs Mitjahins un Marats Hairuļins, bet Latvijas speciālista Leonīda Tambijeva trenētās "Admiral" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Vjačeslavs Ušeņins un Dmitrijs Sajustovs.

"Admiral" rēķinā pēc 43 spēlēm ir 27 punkti un 11.vieta Austrumu konferencē, bet "Ņeftehimik" ar 44 punktiem ieņem septīto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.