Cicips izcīna pārliecinošu uzvaru un iekļūst "Australian Open" pusfinālā

Stefans Cicips
Stefans Cicips Foto: AP/Scanpix

Grieķu tenisists Stefans Cicips trešdien, 26. janvārī, iekļuva "Australian Open" turnīra pusfinālā.

Ar ceturto numuru izsētais Cicips divās stundās un sešās minūtēs bija pārāks ar 6-3, 6-4, 6-2, trešo reizi karjerā sasniedzot Austrālijas atklātā čempionāta pusfinālu.

"Zināju, ka būs jāspēlē ar ļoti labu pretinieku," pēc uzvaras teica Cicips. "Vienkārši koncentrējos savai labākai spēlei un tas izdevās pat labāk nekā domāju."

Cicips pirmo reizi Austrālijas atklātā čempionāta pusfinālu sasniedza 2019.gadā. Tāpat viņš pusfinālā spēlēja arī pērn.

Grieķa pretinieks pusfinālā būs Krievijas tenisists Daņiils Medvedevs (ATP 2.) vai kanādietis Fēlikss Ožjē-Aljasims (ATP 9.), kuri savu ceturtdaļfināla maču aizvadīs šodien.

Savukārt otrajā pusfināla pārī spāņu tenisa zvaigzne Rafaels Nadals (ATP. 5.) tiksies ar itālieti Mateo Berretīni (ATP 7.).

Sezonas pirmais "Grand Slam" turnīrs - Austrālijas atklātais čempionāts - noslēgsies svētdien.