VIDEO "Heat" atkal pārņem vadību sērijā pret "76ers"

Makss Struss un Džimijs Batlers
Makss Struss un Džimijs Batlers Foto: AFP/SCANPIX

Maiami "Heat" otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrās kārtas piektajā mačā pārliecinoši uzveica Filadelfijas "76ers" un atgriezās vadībā Austrumu konferences pusfināla sērijā.

"Heat" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 120:85 (31:19, 25:25, 25:22, 39:19) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-2.

Maiami basketbolisti šī gada izslēgšanas turnīrā uzvarējuši visās sešās mājas spēlēs.

"Heat" komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Džimijs Batlers, Makss Strass guva 19 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, Viktors Oladipo pievienoja 13 punktus, Bams Adebajo - 12, bet pa desmit punktiem guva Tailers Hiro un Entonijs Leons Takers.

"76ers" zvaigzne Džoels Embīds guva 17 punktus, Džeimss Hārdens samierinājās ar 14 punktiem, bet Tobiass Heriss sameta 12 punktus.

Viesi ceturtās ceturtdaļas sākumā bija iedzinējos ar 15 punktiem, bet tad "Heat" veica 12 punktu izrāvienu un liedza pretiniekiem atspēlēties. "76ers" vadošie spēlētāji pēdējās astoņas minūtes pavadīja uz rezervistu soliņa.

Sērijas sestā spēle notiks ceturtdien Filadelfijā.

Pērn finālsērijā Milvoki "Bucks" ar rezultātu 4-2 pārspēja Fīniksas "Suns".