Gada sākumā pie administratīvajiem sodiem tikuši četri deputāti

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Saeimas deputāts Aldis Gobzems.
Saeimas deputāts Aldis Gobzems. Foto: Evija Trifanova/LETA

No 6.janvāra līdz 18.aprīlim pie administratīvās atbildības saukti četri 13.Saeimas deputāti, informēja parlamenta Preses dienestā.

Atbilstoši Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā iesniegtajam ziņojumam, deputāts Aldis Gobzems (KuK) deviņas reizes pie administratīvās atbildības saukts par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu, bet septiņas reizes - par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu.

Tāpat deputāts pie administratīvās atbildības saukts par mutes un deguna aizsega nelietošanu normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos, kā arī par noteikto uzturēšanās darbību ierobežojumu pārkāpšanu aizsargjoslās ap valsts aizsardzības objektiem. Deputātam Gobzemam visos gadījumos piemērots naudas sods.

Pie administratīvās atbildības saukts arī deputāts Juris Pūce (AP), piemērojot naudas sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu apdzīvotas vietas sākumā vai dzīvojamā zonā.

Deputātam Ērikam Pucenam (R) brīdinājums piemērots par transportlīdzekļa vadīšanu, ja vadītājam nav klāt vadītāja apliecības vai personu apliecinoša dokumenta, savukārt naudas sods - par tālruņa, piezīmjbloka, planšetdatora vai viedierīces lietošanu, ja transportlīdzeklis atrodas kustībā.

Savukārt deputāts Andris Skride (AP) saukts pie administratīvās atbildības un naudas sods viņam piemērots par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram laikā nav veikta tehniskā apskate.

Par administratīvi sodītajiem deputātiem plānots ziņot nākamās nedēļas Saeimas sēdē.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu