"Zirgs apmaiņā pret erotisko masāžu." Īlons Masks tiek apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos stjuartei

Apollo.lv
Īlons Masks
Īlons Masks Foto: Reuters/ScanPix

"SpaceX" dibinātājs un izpilddirektors Īlons Masks tiek apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos stjuartei, vēsta ziņu medijs "Vice" un "Business Insider".

Informācija par incidentu, kas notika 2016. gadā, iegūta no apsūdzības, kā arī citiem dokumentiem, piemēram, e-pasta sarakstes un dažādiem ierakstiem, kas iegūti no stjuartes drauga.

Miljardieris sacīja, ka apgalvojumi nav patiesi, un norādīja, ka šīs apsūdzības ir politiski motivētas.

Stjuarte apsūdz miljardieri par dzimumlocekļa parādīšanu. Masks arī esot lūdzis viņu ierasties viņa istabā lidojuma laikā, lai veiktu visa ķermeņa masāžu. Viņš istabā esot atradies pilnīgi kails, taču ar palagu nosedza ķermeņa apakšējo pusi.

Viņa arī apgalvoja, ka Masks piedāvājis "nopirkt zirgu apmaiņā pret erotisko masāžu". Viņa atteikusies turpināt masāžu, paziņojot, ka negrasās veikt seksuālus pakalpojumus par naudu vai dāvanām.

Miljardieris izdevumam "Business Insider" sacīja: "Ja es būtu gribējis seksuāli uzmākties, šī, visticamāk, nebūtu pirmā reize visā manā 30 gadu karjerā, kad tas nāktu gaismā."

Tiek vēstīts, ka pasaules bagātākais cilvēks 2018. gadā samaksāja 250 000 ASV dolāru stjuartei apmaiņā pret solījumu neiesūdzēt prasību tiesā.

"Apollo" jau vēstīja, ka 10. martā 33 gadus vecā amerikāņu dziedātāja Graimsa (Klēra Bušē) paziņojusi, ka kļuvusi par māmiņu otrajam bērnam no Īlona Maska.

Abi kļuvuši par vecākiem meitai, kurai dots vārds Eksa Dārka Sidereila (Exa Dark Sideræl), bet vecāki viņu dēvē vienkārši par "Y".

"Y" nāca pasaulē pagājušā gada decembrī ar surogātmātes palīdzību - dažus mēnešus pēc tam, kad Graimsa un Masks izšķīrās pēc trim kopābūšanas gadiem. Pēc meitas piedzimšanas pāris atjaunojis attiecības vismaz daļēji.

"Es viņu dēvēju par savu puisi, bet tas ir mainīgi. Mēs dzīvojam katrs savā mājā, bet esam labākie draugi. Mēs viens otru visu laiku satiekam. Mums vienkārši katram ir savas lietas, un es negaidu, ka citi to sapratīs," izdevumam "Vanity Fair" paskaidroja Graimsa, uzsverot, ka jūtas priecīga.

Šķirtais pāris neslēpj, ka vēlas paplašināt savu ģimeni arī nākotnē - abi vēlas vismaz trīs vai četrus bērnus.

Kā zināms, Maskam no iepriekšējās laulības ir pieci dēli.

Graimsai un Maskam, kuri satuvinājās 2018. gadā, ir dēls X Æ A-XII, kurš nāca pasaulē 2020. gada maijā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu