"Lightning" panāk izlīdzinājumu Stenlija kausa izcīņas pusfinālā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijā neizšķirtu pret Ņujorkas "Rangers" otrdien panāca pēdējo divu sezonu čempionvienība Tampabejas "Lightning", kas komandu ceturtajā mačā savā laukumā svinēja uzvaru ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1).

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 2-2.

Sērijas ceturtajā spēlē "Lightning" vadībā izvirzījās jau trešajā minūtēm kad pēc Zeka Bogosjana izgājiena uz vārtiem pirmais pie Igora Šestjorkina atsistās ripas tika Pets Marūns. Otrā perioda vidū pēc teicamas Ondržeja Palāta piespēles izgājienā viens pret vārtsargu mājinieku pārsvaru dubultoja Ņikita Kučerovs, bet trešā perioda sākumā 3:0 panāca Stīvens Stemkoss.

Viesi vienus vārtus atguva mača 57.minūte, kad vairākumā precīzs metiens padevās Artēmijam Panarinam, tomēr pēdējos vārtus mačā guva Palāts, kurš deviņas sekundes pirms spēles beigām ieraidīja ripu tukšos viesu vārtos, beigu rezultātu padarot 4:1 mājinieku labā.

Palāts šajā mačā izcēlās ar 1+2, bet "Lightning" vārtsargs Andrejs Vasiiļevskis atvairīja 34 no 35 metieniem. Pretējos vārtos Šestjorkins tika galā ar 27 no 30 mājinieku raidījumiem.

Otrajā periodā savainojumā iedzīvojās "Rangers" uzbrucējs Filips Hitils, kurš cieta sadursmē ar mājinieku aizsargu Viktoru Hedmanu.

Sērijas spēle ceturtdien notiks Ņujorkā, bet sestā spēle atkal risināsies "Lightning" laukumā.

Šīs sērijas uzvarētājs cīņā par Stenlija kausu tiksies ar Kolorādo "Avalanche", kas Rietumu konferences fināļsērijā ar 4-0 pārspēja Edmontonas "Oilers" hokejistus.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".