Pk, 19.08.2022.

Aktrise Regīne Devīte atbrīvojusies no desmit liekajiem kilogramiem un gatava jaunajai seriāla "Ugunsgrēks" sezonai

Apollo.lv
Aktrise Regīne Devīte atbrīvojusies no desmit liekajiem kilogramiem un gatava jaunajai seriāla "Ugunsgrēks" sezonai
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Pavisam drīz kulta seriāls "UgunsGrēks" atgriezīsies ar jauno sezonu. Aktrise Regīna Devīte, kura ir seriāla sirds un dvēsele - istabene Zentiņa, ir sajūsmā par piedāvājumu atsākt filmēties seriālā un cītīgi gatavojas. Viņa arī atbrīvojusies no desmit liekajiem kilogramiem.

"Saņemot piedāvājumu atkal filmēties, nedomājot kliedzu – jā!" sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" saka seriāla slavenā istabene Zentiņa. Aktrise Regīne Devīte atklāj, ka pandēmijas gadus pavadījusi ne tā, kā iepriekš plānojusi. "Kādreiz, kad biju pamatīgi noskrējusies, domāju – ja man būtu daudz brīva laika, tad gan varētu visu kaut ko padarīt. Sākās pandēmija, un es neko tā arī nepadarīju. Biju tādā kā apjukumā.

Drusciņ paskraidīju pa mežu, iestādīju simts eglītes, kuras man tā arī nav bijis laika apskatīt. Piedzīvoju neziņas pilnu laiku, kad prātā iešāvās domas arī par to, kā būs, ja nomirsim."

Devīte ir atplaukusi jaunam darba cēlienam. "Pārkrāsoju matus, nogriezu poniju, šķīros no desmit kilogramiem svara un domāju, ka varbūt pēkšņi kāds piezvanīs un piedāvās jaunu lomu. Kaut vai kalpos, ceturtajā rindā," saka Regīna, kurai ļoti pietrūcis sajūtu, ko sniedz tikai spraigs darbs filmēšanās laukumā.

"Nav tā, ka man nebūtu darba teātrī, bet es alkstu apliecināt savu dzirkstošo talantu. Taču neviens nezvana, neviens mani negrib," nopūšas viņa.

Vaicāta, kā izdodas saglabāt slaidumu, Regīna atbild: "Joprojām cenšos neēst saldumus. Kādu laiku neēdu nevienu bulciņu, nevienu konfektīti.

Esmu no tiem, kuriem pietiek paskatīties uz kūciņu, un svars jau nāk klāt. Tādēļ labāk eju tām ar līkumu. Jo skaistākā vecumā ir cilvēks, jo vielmaiņa lēnāka. Tiku vaļā no desmit kilogramiem, un joprojām turos – ēdu maz. Man mājās ir svari, ik pa brīdim uz tiem uzkāpju. Labākais svars, kāds man tagad bijis, ir 70 kilogrami," lepojas kolorītā Zentiņa.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka "UgunsGrēka" ilggadējā režisore Inta Gorodecka atzina, ka nemaz nebija plānots turpināt filmēt seriālu. Viņa arī stāstīja, ka nemaz tā uzreiz neesot piekritusi šim piedāvājumam, taču ļāvusi veiksmei sevi vadīt.

Režisore domājusi, ka visi aktieri viņai atteiks, un tad jau... taču dalību viens pēc otra apstiprināja faktiski viss senais sastāvs

– Ģirts Ķesteris, kurš sevi sauc par "UgunsGrēka" akcionāru, Zane Daudziņa, Ilze Vazdika, Ilze Pukinska, Jakovs Rafaļsons, Regīna Devīte un arī aktieri no jaunās paaudzes – Oskars Vīksne, Anete Berķe, Everita Pjata-Gertnere un citi.

"UgunsGrēks. Atgriešanās" skatītāju vērtējumam nonāks septembrī, kad to būs iespējams vērot nākamās paaudzes televīzijā Go3. Kanāla TV3 ēterā seriāls atgriezīsies 2023. gada pavasara sezonā.

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 2. augusta numurā.

Foto: "UgunsGrēks" atgriežas Bīriņu pilī

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu