Pk, 19.08.2022.

Rīgā slēgs satiksmi Pētersalas ielā, tramvaja pasažierus pārsēdinot autobusā

LETA
Rīgā slēgs satiksmi Pētersalas ielā, tramvaja pasažierus pārsēdinot autobusā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: robbin lee/Shutterstock

Ēkas Pētersalas ielā 5, Rīgā, avārijas stāvokļa dēļ no pusnakts uz nenoteiktu laiku tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pētersalas ielas posmā no Rūpniecības ielas līdz Katrīnas dambim, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

No rītdienas, 6.augusta, 5.maršruta tramvajs kursēs līdz Ausekļa ielai. Tālāk satiksme tiks organizēta ar pagaidu 5T maršruta autobusu "Mīlgrāvis-Sarkandaugava".

Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Merks" uzdots nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī ēkas avārijas stāvokļa novēršanas darbus.

Kā aģentūru LETA Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore Lelde Rudzika, nams Pētersalas ielā 5A pieder SIA "Merks".

Īpašnieka uzdevumā 2.augustā SIA "KasunK.Studija" veica ēkas apsekošanu un izstrādāja tehniskās apsekošanas atzinumu, kurā norādīts, ka ēkas negatīvās izmaiņas būvkonstrukciju tehniskajā stāvoklī var radīt pēkšņu neprognozējamu pilnīgu vai daļēju darbspējas zudumu, kā rezultātā būves konstrukcijas var sabrukt.

Pēc informācijas saņemšanas no SIA "Merks" piektdien Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments uz Pētersalas ielu 5A nosūtīja būvinspektorus, kas ēku apsekoja, lai sniegtu savu atzinumu. Precīzāka informācija par apsekošanas rezultātiem būs pieejama pirmdien, 8.augustā, piebilda Rudzika.

Nams jau ilgstoši bijis avārijas stāvoklī, taču situācija ir pasliktinājusies. Teritorija ap ēku jau vairākus gadus ir norobežota, un nama fasādi sedz aizsargtīkls. Ēka Pētersalas ielā 5A ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu