Vācijas supergrupa "Rammstein" nākamgad uzstāsies Lietuvā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Walter R/ Shutterstock

Nākamā gada vasarā viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām "Rammstein" uzstāsies Lietuvā. Ar vienu no saviem līdz šim iespaidīgākajiem brīvdabas šoviem grupa uzstāsies Viļņas Viņģa parkā 2023. gada 22. maijā. Šis būs pirmais "Rammstein" Eiropas stadionu koncerttūres 2023. gada koncerts. 

Rammstein atgriežas un ir priecīgi izziņot, ka 2023. gadā Eiropas stadionu tūrē pie faniem atgriezīsies jau trešo reizi! Skatuves konstrukcija, kas reizēm slejas pāri stadiona jumtam, uguns liesmas, "Rammstein" iestudējuma humors – tas viss vienā izcili kvalitatīvā, unikālā šovā.

"Rammstein" piedāvā visiem saviem faniem jaunu iespēju klātienē piedzīvot savu "gigantisko šovu" (Rolling Stone), kas satracina visus Eiropas "stadionus" (Nordkurier).

Ar vairāk nekā 20 miljoniem pārdoto ierakstu visā pasaulē "Rammstein" neapšaubāmi ir viena no pēdējās desmitgades visvairāk kritiķu atzītajām un komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām pasaulē.

Kopš dibināšanas 1994. gadā Rammstein hiti "Du Hast", "Benzin", "Engel", "Amerika", "Sonne", "Ich Will", "Pussy" un daudzi citi skaņdarbi ir dominējuši Eiropas mūzikas topos un iekļauti neskaitāmos filmu skaņu celiņos.

Savas dinamiskās karjeras laikā grupa ir nopelnījusi 30 dažādu balvu nominācijas, tostarp divas Grammy. Rammstein saņēmuši arī 10 Echo, divus Kerrang! un vienu MTV Eiropas mūzikas balvu.

Biļetes būs pieejamas visā "Biļešu servisa" tīklā un eventim.com/rammstein no ceturtdienas, 8. septembra, plkst. 10.00.

Foto: "Rammstein" koncerts Lucavsalā

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu