Artuss Kaimiņš pieļauj, ka nākotnē atgriezīsies politikā

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 4
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš. Foto: Zane Bitere/LETA

13. Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš šogad nekandidēs uz nākamo parlamenta sasaukumu. Tomēr deputāts neizslēdz iespēju, ka kādreiz nākotnē varētu atgriezties politikā.

Intervijā raidījumam "900 sekundes" Kaimiņš savu nekandidēšanu oktobrī gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās skaidroja ar vēlmi mazliet atpūsties un pasaudzēt nervus. Viņš paredz, ka nākamajā parlamentā tiks ievēlētas 10-11 partijas, un tādā "kakofonijā" būtu "šausmīgi apgrūtinoši strādāt". Kaimiņš arī netieši pauda izbrīnu par Latvijas sabiedrības toleranci pret Kremļa radīto naratīvu tiražējošajām partijām.

Jautāts, vai gadījumā, ja kādreiz atgrieztos aktīvajā politikā, viņš veidotu jaunu politisko spēku vai arī pievienotos kādam esošam, parlamentārietis atbildēja, ka vīrietim dzīvē vajag radīt dēlu, uzbūvēt māju, nosist čūsku un varbūt nodibināt partiju, bet vienu reizi.

Pēc aiziešanas no Saeimas Kaimiņš varēšot aktīvāk pievērsties skatuves mākslai.

Patlaban viņš kā aktieris kopā ar režisoru Alvi Hermani strādā pie izrādes "Operācija "Mindfuck"", kas drīzumā būs skatāma Jaunajā Rīgas teātrī. "Man ļoti patīk nākt uz darbu," par iestudējuma mēģinājumiem izteicās Kaimiņš.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu