PSG "lielais trijnieks" kaldina komandas uzvaru pār "Maccabi"

Lionels Mesi un Kiljans Mbapē
Lionels Mesi un Kiljans Mbapē Foto: EPA/Scanpix

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) trešdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē tika pie panākuma, kamēr uzvaru svinēja arī Lisabonas "Benfica".

H grupas spēlē PSG viesu lomā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja Izraēlas komandu Haifas "Maccabi".

Pirmie vadībā izvirzījās laukuma saimnieki, vārtus gūstot Tjaronam Šerī. Parīziešiem izdevās panākt neizšķirtu, kad 37.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Lionels Mesi.

Otrajā puslaikā ar vārtu guvumiem izcēlās Kiliāns Mbapē, kuram piespēlēja Mesi, un Neimars.

Tikmēr otrā grupas mačā Turīnas "Juventus" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (1:1) piekāpās Lisabonas "Benfica".

"Juventus" vajadzēja vien četras minūtes, lai gūtu pirmos vārtus, precīzam esot Arkadjušam Milikam. Divas minūtes līdz puslaika beigām laukuma saimnieku vārtos bumbu raidīja Žuau Mario.

55.minūtē lisaboniešus vadībā izvirzīja Davids Neress, kurš guva vārtus pēc Rafas Silvas piespēles.

Pēc divām spēļu kārtām ar sešiem punktiem pirmās divas vietas grupā ieņem PSG un "Benfica", bet trešo un ceturto vietu dala "Juventus" un "Maccabi", kuras pie punktiem nav tikušas.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".