Tobera pārstāvētajai "Lechia" neizšķirts Polijas čempionāta spēlē

Kristers Tobers
Kristers Tobers Foto: Latvijas Futbola federācija

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" sestdien savā laukumā spēlēja neizšķirti Polijas čempionāta spēlē.

"Lechia" mājās spēlēja 2:2 (0:1) ar Belastokas "Jagiellonia", kuras sastāvā iepriekšējā sezonā spēlēja vārtsargs Pāvels Šteinbors.

Latvijas futbolists laukuma aizvadīja visu spēli.

Viesi divreiz izvirzījās vadībā ar Marka Guala un Hesusa Imasa raidījumiem attiecīgi trešajā un 55.minūtē, bet mājinieki ar diviem Flāviu Paišau raidījumiem 52. un 73.minūtē izlīdzināja rezultātu, otros vārtus gūstot ar 11 metru soda sitienu.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" ar izcīnītiem 19 punktiem deviņos mačos turnīra tabulā atrodas otrajā vietā, kamēr "Lechia" ar pieciem punktiem deviņās cīnās ieņem pēdējo 18.vietu.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas "Warta", bet "Rakow" ierindojās otrajā vietā.