Hersonas apgabalā atbrīvotas jau 67 apdzīvotas vietas

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Ukrainas karavīri Doneckas apgabalā.
Ukrainas karavīri Doneckas apgabalā. Foto: AFP/SCANPIX

Ukrainas bruņotajiem spēkiem izdevies Hersonas apgabalā atbrīvot 67 apdzīvotas vietas un vairāk nekā 2400 kvadrātkilometru lielu teritoriju, piektdien, 7. oktobrī, informē Ukrainas prezidenta biroja vadītāja vietnieks Kirilo Timošenko.

Hersonas rajonā no okupācijas atbrīvotas sešas apdzīvotas vietas, bet Berislavas rajonā 61 vieta. Šajā rajonā jau veikti situācijas stabilizācijas pasākumi 19 apdzīvotās vietās, notiek arī iedzīvotāju evakuācija, paziņoja Timošenko.

Pēc Timošenko teiktā, Voroncovkas un Visokopoļes ciemos tiek atjaunota transformatoru darbība, un veikti darbi, lai atjaunotu mobilo sakaru pārklājumu divos Berislavas rajona ciemos.

Tuvākajā laikā plānots atjaunot mobilo sakaru pārklājumu vēl divās apdzīvotās vietās, atklāja Timošenko.

Viņš norādīja, ka daudzos apgabalos daļu no apšaudēs bojātās kritiskās infrastruktūras nav iespējams atjaunot. Sevišķi slikta situācija ir Arhangeļskas un Visokopoļes ciemos un Osokorovkas ciemā. Turp tiek sūtīta humānā palīdzība un piegādāts dzeramais ūdens.

Policija strādā arī pie kara noziegumu reģistrēšanas.

Hersonas apgabalā dokumentēti jau 107 kara noziegumi. Turpinās arī teritorijas atmīnēšana un stabilizācijas pasākumi, atklāja Timošenko.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu