Aija Andrejeva un Intars Busulis laiduši klajā kopīgu dziesmu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Otrdien, 22. novembrī, pie klausītājiem nonākusi Aijas Andrejevas un Intara Busuļa dziesma "Viss, ko es šodien vēlos". Tajā pirmoreiz abi Latvijas populārie mūziķi dzirdami duetā. 

Dziesmas "Viss, ko es šodien vēlos" autori ir Renārs Kaupers un Jānis Aišpurs, tā ierakstīta "Mute Studijā" Arņa Račinska vadībā, un ir tapusi kā eksotiskās ģimenes piedzīvojumu filmas "Ziemassvētki džungļos" tituldziesma.

Fragmenti no filmas redzami arī dziesmas video, kura filmēšanu uzraudzīja grupas "Prāta vētra" bundzinieks Kaspars Roga kopā ar producentiem no "Studijas Lokomotīve".

"Šajā skaistajā pirmssvētku laikā, kad nupat ir uzsnidzis pirmais sniegs un piparkūku smarža burtiski jūtama gaisā, man ir liels prieks visiem klausītājiem dāvināt šo dziesmu “Viss, ko es šodien vēlos”, kuru esam iedziedājuši kopā ar burvīgo Aiju Andrejevu. Dziesmas vārdi spēs uzmundrināt ikvienu, kurš, iespējams, jūtas vientuļš," novēl Intars Busulis.

"Man ir liels prieks par iespēju būt daļai no šī notikuma, ko sauc par "Ziemassvētkiem džungļos", - dziesmā "Viss, ko es šodien vēlos", turklāt kopā ar fantastiskās balss īpašnieku Intaru Busuli.

Intars ir tāds labais Ziemassvētku rūķis, kura klātbūtne pati par sevi izraisa manī smaidu un pozitīvas emocijas. Bet kombinācijā ar pacilājošo un enerģisko Ziemassvētku dziesmu, kuru izpildām kopā, - ko gan vēl vairāk var vēlēties?"

par sadarbību stāsta Aija. "Liels paldies par uzticēšanos dziesmas autoriem Renāram Kauperam un manam vīram Jānim Aišpuram! Tiekamies kino un klausāmies dziesmu!"

Video: "Viss, ko es šodien vēlos"

Filma ir neparasts Ziemassvētku stāsts, kas vēsta par piedzīvojumiem tālā, eksotiskā pasaules malā, kurp pārcēlusies desmitgadīgās filmas varones Paulas ģimene. Meitene sirsnīgi ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Paulas jaunais draugs Akims ierosina doties džungļos, lai sameklētu Ziemassvētku šamani, un piedzīvojumi var sākties!

"Ziemassvētki džungļos" ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa gandrīz divus mēnešus pavadīja otrā pasaules malā – Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

Foto: Latviešu piedzīvojumu filmas "Ziemassvētki džungļos" uzņemšana

Eksotiskā piedzīvojumu filma visai ģimenei “Ziemassvētki džungļos” uz kino ekrāniem visā Latvijā būs skatāma no 2. decembra. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas jau no šodienas!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu