Marenis debitē SHL mačā. Ābolam rezultatīva piespēle uzvarētā spēlē

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Rihards Marenis.
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Rihards Marenis. Foto: Edijs Pālens/LETA

Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā "Orebro" komandas rindās sestdien, 3. decembrī, debitēja uzbrucējs Rihards Marenis, savukārt hokejists Rodrigo Ābols rezultatīvi piespēlēja uzvarētā spēlē.

"Orebro" savā laukumā ar 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) pārspēja Malmes "Redhawks".

Ābols rezultatīvi piespēlēja trešajā minūtē, palīdzot Līnusam Ēberjam panākt 2:0 laukuma saimnieku labā. Tie bija mājinieku otrie vārti 17 sekunžu laikā.

Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 62,5% iemetienu. Viņš šosezon 23 spēlēs guvis piecus vārtus un sakrājis piecas rezultatīvas piespēles.

Marenim, kuram tā bija debija Zviedrijas spēcīgākajā līgā, 11 minūtēs un 35 sekundēs reizi ar metienu traucēja pretinieku vārtsargu.

Ar 35 punktiem 24 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem sesto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.