VIDEO NBA aizvadītajā naktī: Mičels nogremdē "Lakers"

Donavans Mičels (pa labi) pret Ostinu Rīvsu
Donavans Mičels (pa labi) pret Ostinu Rīvsu Foto: AP/Scanpix

Sezonas rezultatīvāko spēli otrdien aizvadīja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Klīvlendas "Cavaliers" aizsargs Donovans Mičels, kurš ar 43 gūtiem punktiem sekmēja savas komandas uzvaru pār Losandželosas "Lakers".

"Cavaliers" savā laukumā bija pārāki ar 116:102 (27:26, 30:23, 28:34, 31:19), bet Mičels no spēles realizēja 17 no 27 metieniem, izcīnīja sešas bumbas zem groziem, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un pārtvēra četras bumbas.

Pēc traumas sadziedēšanas laukumā "Cavaliers" rindās atgriezās Džarets Alens, kurš izcēlās ar 24 punktiem un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

Viesu rindās Lebrons Džeimss guva 21 punktu, kā arī izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, kas ir viņa personīgais rekords izbraukuma mačos. Pa 16 punktiem "Lakers" rindās guva Deniss Šrēders un Rasels Vestbruks.

"Lakers" centra spēlētājs Entonijs Deiviss nospēlēja tikai pirmo ceturtdaļu, kurā astoņu minūšu laikā guva vienu punktu un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas zem groziem. Saaukstēšanās simptomu dēļ Deiviss laukumā nākamajās trīs ceturtdaļās vairs nedevās.

Citā otrdienas spēlē zaudējumu sava laukumā piedzīvoja Maiami "Heat", kas ar 96:116 (25:20, 25:27, 23:31, 23:38) piekāpās Detroitas "Pistons".

Mājiniekiem pie panākuma tikt nepalīdzēja Tailera Hiro 34 gūtie punkti un Bama Adebajo 21+15, kamēr uzvarētāju sastāvā ar 31punktu izcēlās Bojans Bogdanovičs.