LTV sporta žurnālists Ošenieks atklāti par pavadīto gadu bērna kopšanas atvaļinājumā

Apollo.lv
LTV sporta žurnālists Ošenieks atklāti par pavadīto gadu bērna kopšanas atvaļinājumā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sporta žurnālists Reinis Ošenieks
Sporta žurnālists Reinis Ošenieks Foto: Zane Bitere/LETA

2022. gada martā Latvijas Televīzijas (LTV) sporta žurnālists Reinis Ošenieks devās bērna kopšanas atvaļinājumā. Nu viņš atklāj savus secinājumus par šo laiku. 

Ošenieks sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" atklāj, ka viņa ģimenes gadījums esot vieglāks ar to, ka sievai ir savs bizness un viņa nav piesaistīta konkrētam darba laikam. 
Neraugoties uz to, ka Ošenieks devies gadu ilgā bērna kopšanas atvaļinājumā, galveno rūpi par abu atvasēm - četrgadīgo Ralfu un jaundzimušo Anniju - tomēr tur viņa.

"Es esmu [sievas] lielo virsuzdevumu realizētājs. Tomēr no savas pieredzes tagad varu atklāti pateikt, ka par atvaļinājumu gadu pēc bērna piedzimšanas nav godīgi dēvēt," norāda Ošenieks, piebilstot: "Kolēģi reizēm pa jokam apvaicājas: "Kā tad atvaļinājumā? Atpūties? Kad tad beigsies atvaļinājums?" Nu, ziniet! Atvaļinājums tas galīgi nav!" 

"Uzskatu – tēva loma bērnu audzināšanā ir tikpat svarīga kā mammas," tā sporta žurnālists.

Vaicāts, kāpēc tika pieņemts lēmums doties bērna kopšanas atvaļinājumā, Ošenieks neslēpj, ka bijis par daudz iekšā darba ritenī. Viņš gan saikni ar kolēģiem nav zaudējis un joprojām piedalās sapulcēs gan attālināti, gan klātienē, kā arī kaļ nākotnes plānus pēc gada prombūtnes. 

Pilnu interviju lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 17. janvāra numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu