Kariņš vēlas rast risinājumus, lai valsts pārvalde varētu ātri rīkoties

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Foto: Līga Gredzena/LETA

Latvijā ir jāmeklē veidi, kā valsts un pašvaldību pārvaldē iespējot ātru rīcību, trešdienas, 25. janvāra, rītā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Kā skaidroja politiķis, valstī arvien esot vērojams, ka ārkārtas un nestandarta situācijās būtu nepieciešama ātra rīcība, taču tādu apturot ar birokrātiskām prasībām. Piemēram, šāda situācija esot bijusi vērojama Covid-19 pandēmijas sākumā, meklējot medicīnas masku piegādes, vai arī valsts austrumu robežas izbūvē, kas kavējas.

Līdzīgi arī Jēkabpilī šogad būs nepieciešama ātra rīcība Daugavas dambja stiprināšanai, un ir svarīgi, lai to nenobremzē ar birokrātiskām prasībām, klāstīja premjers, piebilstot, ka Jēkabpilij pēc plūdiem nepieciešamās palīdzības apjoms vēl nav aplēsts.

Mums jāpārvar tas, ka tiesībsargājošajās iestādēs ir tādi burta kalpi, kas, iespējams, pat kavē ātru rīcību, izteicās Kariņš.

Premjers atzina, ka viņam pašam "līdz galam nav skaidrs", kas valstī, tostarp likumos, būtu jāmaina, lai situāciju šajā ziņā uzlabotu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu