Video ⟩ Laksa FIBA Eirolīgas spēlē sasniedz divus karjeras rekordus

Kitija Laksa
Kitija Laksa Foto: FIBA.com

Latvijas basketboliste Kitija Laksa trešdien guva 29 punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē, Itālijas klubam Boloņas "Virtus Segafredo" piedzīvojot zaudējumu.

Boloņas basketbolistes izbraukumā ar rezultātu 73:95 (19:22, 13:24, 24:21, 17:28) zaudēja Turcijas komandai Stambulas "Fenerbahce".

Laksa šajā mačā laukumā pavadīja 32 minūtes un 33 sekundes, realizējot trīs no pieciem divpunktu metieniem, sešus no astoņiem tālmetieniem un visus piecus soda metienus. Viņas rēķinā bija arī viena atlēkusī bumba, trīs piezīmes, trīs kļūdas, negatīvs +/- rādītājs (-10) un 23 efektivitātes koeficienta punkti.

Laksa bija mača rezultatīvākā spēlētāja. Pretinieču rindās ar 22 punktiem atzīmējās Emma Mēsemana.

Latvijas basketboliste sasniedza karjeras rekordu Eirolīgā gūtajos punktos un realizētajos tālmetienos.

"Virtus Segafredo" A grupā astoņu komandu konkurencē ar trim uzvarām 11 spēlēs ieņem septīto vietu.

Katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, bet piekto un sesto vietu īpašnieces sezonu turpinās Eiropas kausā.

Šosezon FIBA Eirolīgā nestartē Latvijas čempionvienība "TTT Rīga", kas pagājušajā sezonā iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfināla sērijā piekāpās Stambulas "Fenerbahce".

Pērn par čempionēm kļuva Ungārijas vienība "Sopron", kas finālā pārspēja "Fenerbahce".