S, 25.03.2023.

VIDEO ⟩ "Saule, pērkons, pi**es…" Internetā sašutumu izraisa "Swedbank" video. Banka skaidro notikušo

Apollo.lv
"Saule, pērkons, pi**es…" Internetā sašutumu izraisa "Swedbank" video. Banka skaidro notikušo
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 15
Foto: Rihards Gromuls/"Twitter"

Sociālo tīklu vietnēs sašutumu izraisījis "Swedbank" publicētais "TikTok" video. Vērīgākie sociālo tīklu lietotāji pamanījuši, ka video redzami lamuvārdi. "Apollo.lv" sazinājās ar "Swedbank", lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Bankas pārstāvis Jānis Krops šo situāciju skaidro: "Īsā video veidošanā tika izmantoti privāti mobilie telefoni, kuri kalpoja par fona kadru. Skatoties šo video normālā atskaņošanas ātrumā (nevis palēnināti), šāda satura esamība nav redzama un tādēļ arī netika pamanīta.

Tas, protams, nemaina to, ka pēc šī atgadījuma komandā esam pārrunājuši situāciju par to, ka necenzēta leksika netiek izmantota publiskā komunikācijā, pat ja tas ir sabiedrībā zināms teiciens."

Kā norāda Krops, šāds vārdu savienojums lietots, atsaucoties uz 2020. gada diskusiju sociālo tīklu vietnē "Facebook", kur komponists Mārtiņš Brauns pauda šo necenzēto leksiku.

@swedbanklatvia Ja aizmirsi PIN kodu, pārbaudi to Swedbank mobilajā lietotnē! #swedbanklatvia #pincode #latvia #fyp #foryoupage ♬ Rockin - Chris Alan Lee
Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu