PSG zvaigznei Mbapē traumas dēļ varētu nākties izlaist nākamās piecas spēles

PSG futbolists Kilians Mbapē
PSG futbolists Kilians Mbapē Foto: AFP/Scanpix

Francijas čempiones Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolistam Kilianam Mbapē atveseļošanās pēc ceļgala traumas ilgs vismaz trīs nedēļas, ceturtdien paziņoja klubs.

Tas nozīmē, ka Mbapē izlaidīs Francijas čempionāta spēles pret Tulūzas, Monako un Lilles komandām, kā arī Francijas kausa maču ar Marseļas "Olympique" un 14.februāra Čempionu līgas astotdaļfināla pirmo spēli savā laukumā pret Minhenes "Bayern".

"Pārbaudes liecina, ka Mbapē ir guvis kreisā augšstilba bojājumu. Viņa atveseļošanās laiks tiek lēsts trīs nedēļas," teikts PSG paziņojumā.

24 gadus vecais uzbrucējs paceles cīpslas traumu guva trešdien Francijas meistarsacīkšu spēlē viesos,ar 3:1 (0:0) pārspējot "Montpellier".

Pirmajā puslaikā laukumu atstāja gan Mbapē, gan aizsargs Serhio Ramoss, kurš savainoja cirkšņa muskuli.

Mbapē, kurš šosezon PSG rindās 26 spēlēs ir guvis 25 vārtus, trešdien nespēja realizēt 11 metru soda sitienu un tika nomainīts 21.minūtē.

11 minūtes vēlāk laukumu pameta Ramoss, kura savainojuma pakāpes noskaidrošanai tiks veikti tālāki izmeklējumi.

Iepriekš tika ziņots, ka abiem spēlētājiem "savainojumi neliegs drīzumā atgriezties PSG rindās".

Šobrīd PSG ar 51 izcīnītu punktu 21 mačā atrodas Francijas čempionāta turnīra tabulas galvgalī un no 4. līdz 19.februārim aizvadīs piecas spēles.